Fan Belt - AVX13X1475 - 3386190M91
Van Out of stock
Worldwide Delivery
Worldwide Delivery
Save
Get Help Here Need some help? Click here to contact us
Fan Belt - AVX13X1475 - 3386190M91 suitable for Landini -
Part No.
Product Details
2081
Product Details
Fan Belt - AVX13X1475 type
Suitable for Massey Ferguson & Landini  - Drive Belt
Type: Cogged
Dimensions
Outside Length: 1475mm
Inside Length: 1412mm
Top Width: 13mm
Height: 8mm